Roll-Up Banner XXL
Artikelomschrijving
De Roll Up Banner XXL combineert de afmetingen van een beurswand met het gemak van een roll-up banner. Trek alle aandacht met deze Roll-Up Banner XXL met een doekmaat van 1.5 of 2 meter breed en 2, 2.5 of zelfs 3 meter hoog!
Maximale exposure tegen een minimale prijs. Dankzij de rolcassette blijft de print mooi beschermd en is in een mum van tijd opgezet voor uw presentatie, demonstratie of beurs. De RollUp XXL is in hoogte verstelbaar en verkrijgbaar in de maten 150x200cm / 150x 250cm / 150x270 / 200x200cm / 200x250cm en 200x300cm en wordt uiteraard geleverd in een luxe draagtas.
Uw opmaak wordt haarscherp met milieuvriendelijkere eco-solvent inkt full color geprint met 4 kleuren CMYK. Kwaliteit doek en print
Materiaal
100% PVC Zeildoek Bisonyl 510gr B1
Dit extreem sterk PVC Frontlit doek heeft een prima prijs/kwaliteit verhouding. Het doek is onscheurbaar en heeft een lichte structuur. Het doek heeft (vóór bewerking) een B1 brand-certificaat. Kenmerken
- Voordelig
- Zeer sterk / onscheurbaar
- Matte uitstraling
- Niet reflecterend
- Iets lichte structuur
- Haarscherp Full-Color geprint met 4 kleuren CMYK
Kleuren
Onze banners worden digitaal CMYK geprint, echter matchen wij uw aangegeven Pantone / PMS kleur als u dit wenst, de printer wordt zodanig ingesteld totdat de PMS kleuren nagenoeg overeenkomen. Hier vind u een overzicht met de verschillende PMS kleuren.
PMS waaier
Let op, onze PMS lijst dienst slechts ter indicatie. Iedere monitor geeft een kleur anders weer. Om deze reden is het mogelijk dat de kleur afwijkt van wat u op het monitor ziet. Levertijd
Standaard: 5-7 werkdagen
Snel: vóór 12.00 uur besteld, 2 werkdagen later verzonden (€ 5,-)
Spoed: vóór 12.00 uur besteld, volgende werkdag verzonden (€ 10,-)
Same Day: vóór 12.00 uur besteld, zelfde werkdag ophalen/verzonden (€ 20,-) Aanleverspecificaties
Hier vindt u de algemene aanleverspecificaties.
Heeft u liever dat Promofit uw ontwerp verzorgt? Wij berekenen € 15,- per kwartier voor DTP werk. Neem dan contact met ons op voor een inschatting voor de mogelijkheden.
Algemene richtlijnen
- Bestand aanleveren in CMYK. Graag ontvangen we uw PMS kleuren zodat we deze kunnen benaderen
- Resolutie: 150 dpi
- Bewaren op volledige output formaat, dus 1:1
- Zet tekst om in lettercontouren/outlines of stuur de lettertypes mee
- 5 mm rondom bleeding/snijmarge/afloop met snijtekens
Geaccepteerde formaten- PDF (voorkeur)
- AI
- EPS
- PSD
- TIFF
- JPEG/JPG
- Overige formaten in overleg
Let op dat alle bestanden in outlines/lettercontouren aangeleverd worden.
Het aanleveren van uw bestanden
Uw bestanden kunt u via de volgende button uploaden naar sales@promofit.nl. Dit kunt u ook na de bestelling/offerte aanvraag doen:

Uw bestanden worden dan door ons gecontroleerd. Indien de bestanden niet voldoen aan de juiste criteria, nemen wij contact met u op.