| Prijs per stuk | (0x) 9,67 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Victorinox Swiss Classic tafelmes in geschenkdoos
Totaalprijs bij 20 stuks vanaf € 234,01 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 06 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263420-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 22 cm |
| EAN-code | 8211910000 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 0.07 kg |
| Inhoud verpakking | 0.064 ㎥ |
| Merk | Victorinox |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 55.44 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Zwitserland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 277 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















