| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+11
Stilolinea Baron ABS balpen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-13164 |
| Diameter | 1.4 cm |
| Hoogte | 13.4 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0245 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| Materiaal | Abs |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 20.6277 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 23.649 | ||
![]() Bordeaux | Blauwschrijvend | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 37.818 | ||
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 11.354 | ||
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 10.192 | ||
![]() Groen | Zwartschrijvend | 1 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 41.194 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 23.874 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 4.852 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























