| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+9
Stilolinea Baron ABS balpen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-13162 |
| Diameter | 1.4 cm |
| Hoogte | 13.4 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0245 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| Materiaal | Abs |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 20.6277 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Bordeaux | Blauwschrijvend | 1.745 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 1 | + 19.945 (verwacht op 11-05-2026) | |
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 986 | + 4.000 (verwacht op 11-05-2026) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 15.251 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 4.671 | + 4.000 (verwacht op 11-05-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 34.907 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 16.797 | ||
![]() Rood | Roodschrijvend | 1 | ||
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 2.482 | + 5.000 (verwacht op 11-05-2026) | |
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 9.672 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























