| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



WHITESWAN ABS pen, draaimechanisme
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 38,72 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO7793 |
| Afmeting | Ø1,2X14,5 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 14.5 cm |
| Breedte | 1.2 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.25 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.33 m |
| Inhoud verpakking | 0.041 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.013 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.041 cdm3 |
| Statistieknummer | 9608 1092 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.66 kg |
| Gewicht | 0.016000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 23.539 | + 20.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Blauw | 0 | + 79.998 (verwacht op 29-05-2026) | ||
![]() Rood | 1.426 | + 80.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Oranje | 4.227 | + 40.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Limoen | 62.149 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























