| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel



PECAS Balpen van tarwe/stro
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 36,30 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9614 |
| Afmeting | Ø1X14CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Hoogte verpakking | 0.25 m |
| Lengte verpakking | 0.58 m |
| Breedte verpakking | 0.17 m |
| Inhoud verpakking | 0.025 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 100 |
| Materiaal type | PP-Haverstro |
| Netto gewicht (kg) | 0.008 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.025 cdm3 |
| Statistieknummer | 9608 1092 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.7 kg |
| Gewicht | 0.009000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 629.868 | |||
![]() Blauw | 123.802 | |||
![]() Rood | 13.189 | |||
![]() Groen | 63.813 | |||
![]() Oranje | 11.218 | |||
![]() Beige | 311.153 | |||
![]() Royal blauw | 34.572 | |||
![]() Marineblauw | 96.378 | + 50.000 (verwacht op 10-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























