| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
5 SERVICE RVS bestekset
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 175,45 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6149 |
| Afmeting | 21X6CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.4 m |
| Lengte verpakking | 0.37 m |
| Breedte verpakking | 0.24 m |
| Inhoud verpakking | 0.036 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | Roestvrij staal |
| Netto gewicht (kg) | 0.106 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.355 cdm3 |
| Statistieknummer | 8215 2010 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11.62 kg |
| Gewicht | 0.116000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 58.883 | + 20.000 (verwacht op 14-07-2026) | ||
![]() Goud | 4.135 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.














