| Prijs per stuk | (0x) 51,13 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+29
Belkin BoostCharge 3-Port Wall Charger EU
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 61,87 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262491-002999999 |
| Kleur | Wit |
| Volgende levering | 18-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 118 |
| Lengte | 7.3 cm |
| EAN-code | 8504408390 |
| Lengte verpakking | 28.3 cm |
| Breedte verpakking | 12.5 cm |
| Weight package | 1 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0044 ㎥ |
| Merk | Belkin |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 94.17 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 1 | + 118 (verwacht op 18-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















