| Prijs per stuk | (0x) 1,46 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Boter-kaas-en-eieren onderzetter
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 88,33 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT93080-N0001 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 85 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| HS-code | 3924100090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.031000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.036 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















