
CH-1003 140W GaN Power Delivery Wall Charger
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT40602 |
| Lengte | 85 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | Abs |
| HS-code | 8504409090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.084000 |
| Input Voltage | AC 100-240c,50/60Hz,0,8A |
| USB Ports | Type-C, USB A |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















