| Prijs per stuk | (0x) 15,89 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
COMET SWEATER 280g
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 174,48 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | S03574 |
| Afmeting | 64X41X28 CM |
| Geslacht | uniseks |
| Kleur | Flesgroen |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.28 m |
| Lengte verpakking | 0.56 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.058 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 5 |
| Materiaal type | Organisch katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.382 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 2.321 cdm3 |
| Statistieknummer | 6110 2091 |
| Aantal per verzenddoos | 25 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.8 kg |
| Gewicht | 0.432000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Bangladesh |
Voorraad
Voorraad
| Geslacht | Kleur | Afmeting | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad |
|---|---|---|---|---|
![]() uniseks | Zwart | 3xl | 273 | |
![]() uniseks | Zwart | 4xl | 289 | |
![]() uniseks | Zwart | L | 1.208 | |
![]() uniseks | Zwart | M | 1.100 | |
![]() uniseks | Zwart | S | 515 | |
![]() uniseks | Zwart | Xl | 684 | |
![]() uniseks | Zwart | Xs | 136 | |
![]() uniseks | Zwart | Xxl | 333 | |
![]() uniseks | Franse marine | 3xl | 295 | |
![]() uniseks | Franse marine | 4xl | 101 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





































