| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



DocuTravel documententas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 36,42 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263791 |
| Lengte | 41 cm |
| EAN-code | 4202129110 |
| Lengte verpakking | 44 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 7.95 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0269 ㎥ |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 7134 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lime | 3.485 | |||
![]() Kobaltblauw | 4.250 | |||
![]() Rood | 2.577 | |||
![]() Donkerblauw | 5.855 | |||
![]() Grijs | 5.902 | |||
![]() Oranje | 4.683 | |||
![]() Zwart | 8.148 | + 5.000 (verwacht op 29-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























