| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Fluitje voor Noodsituaties
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 53,85 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 27 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT93420 |
| Lengte | 55 mm |
| Breedte | 1.5 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| HS-code | 8308100000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.009000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 6.000 (verwacht op 26-08-2026) | ||
![]() Blauw | 0 | + 6.000 (verwacht op 26-08-2026) | ||
![]() Zilver | 0 | + 6.000 (verwacht op 26-08-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 6.000 (verwacht op 26-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















