| Prijs per stuk | (0x) 8,04 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
InSideOut Houten Tangram think IQ puzzle
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 97,28 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT57405-N0099 |
| Kleur | Fluor assorti |
| Letterbox | Yes |
| Print mogelijk | Yes |
| Lengte | 122 mm |
| Breedte | 122 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| HS-code | 9503006190 |
Algemeen
| Gewicht | 150.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Fluor assorti | 4.610 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















