| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




LIGHTY Muts van katoen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 145,20 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6645 |
| Afmeting | 25X26CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 25 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.45 m |
| Lengte verpakking | 0.51 m |
| Breedte verpakking | 0.27 m |
| Inhoud verpakking | 0.062 m3 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.047 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.31 cdm3 |
| Statistieknummer | 6505 0090 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.64 kg |
| Gewicht | 0.055000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 3.188 | |||
![]() Blauw | 3.837 | |||
![]() Grijs | 4.956 | |||
![]() Steengrijs | 1.081 | + 5.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Rood | 1.688 | |||
![]() Wit | 4.944 | |||
![]() Geel | 851 | |||
![]() Oranje | 6.290 | |||
![]() Beige | 4.083 | |||
![]() Royal blauw | 2.756 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























