| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel

Markeerstift R-PET
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 71,39 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT81286 |
| Lengte | 118 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Materiaal | RPET |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 9608200000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.017000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the bottom |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw / blauw. | 14.715 | |||
![]() Blauw / geel | 20.700 | |||
![]() Blauw / roze | 28.450 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















