| Prijs per stuk | (0x) 28,20 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Mega zak Kruidnoten 3 kilo
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 853,05 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer zelfde werkdag(en)
Vóór 14 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 14 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A37-1050.100 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 690 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Netto gewicht (kg) | 3005 |
| Statistieknummer | 19053199 |
Algemeen
| Land van herkomst in Europa | True |
| Productietijdinformatie | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
| Vulling | Kruidnoten |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Vulling | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Kruidnoten | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.












