| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





MESTECK Roestvrijstalen bestekset
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 157,30 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2677 |
| Afmeting | 19.5X5.2X2CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 19.5 cm |
| Breedte | 5.2 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Hoogte verpakking | 0.295 m |
| Lengte verpakking | 0.4 m |
| Breedte verpakking | 0.25 m |
| Inhoud verpakking | 0.03 m3 |
| Materiaal type | Roestvrij staal |
| Netto gewicht (kg) | 0.135 |
| Productstatus | New |
| Inhoud | 0.295 cdm3 |
| Statistieknummer | 8215 2010 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.5 kg |
| Gewicht | 0.145000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 9.373 | |||
![]() Zwart | 14.191 | |||
![]() Wit | 14.039 | |||
![]() Babyblauw | 6.868 | |||
![]() Petrol | 3.213 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























