| Prijs per stuk | (0x) 80,33 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Muse Power Juicer 160 Watt
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 97,20 (incl. BTW)
Altijd een gratis digitaal voorbeeld vooraf:
-Upload uw drukbestand(en)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT55021-N0002 |
| Kleur | Zwart |
| Alleen blanco | 1 |
| Lengte | 235 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| HS-code | 8509400000 |
Algemeen
| Gewicht | 1900.000000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 188 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















