
MT-201 | Muse vintage platenspeler Bluetooth en AUX-poort 2x5W
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT55014 |
| Lengte | 129 mm |
| Breedte | 290 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Materiaal | Abs & aluminium |
| HS-code | 8536699099 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 326 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 420 mm |
| Breedte geschenkdoos | 182 mm |
Algemeen
| Gewicht | 2.800000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
















