| Prijs per stuk | (0x) 0,49 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Pastelli kleurpotloden
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 59,29 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261419-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| EAN-code | 8785260173238 |
| Lengte | 9 cm |
| Lengte verpakking | 47 cm |
| Breedte verpakking | 23.5 cm |
| Weight package | 7.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.021 ㎥ |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 72.9 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | 29.043 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























