| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PLANET Dames Polo 170g
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 91,84 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | S03575 |
| Afmeting | 42 X 33 X 27 CM |
| Geslacht | Female |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.27 m |
| Lengte verpakking | 0.48 m |
| Breedte verpakking | 0.34 m |
| Inhoud verpakking | 0.044 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 5 |
| Materiaal type | Organisch katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.143 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.88 cdm3 |
| Statistieknummer | 6106 1000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.35 kg |
| Gewicht | 0.167000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Bangladesh |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Afmeting | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | L | 1.518 | ||
![]() Zwart | M | 1.460 | ||
![]() Zwart | S | 99 | ||
![]() Zwart | Xl | 364 | ||
![]() Zwart | Xs | 44 | ||
![]() Zwart | Xxl | 831 | ||
![]() Franse marine | L | 250 | ||
![]() Franse marine | M | 213 | ||
![]() Franse marine | S | 187 | ||
![]() Franse marine | Xl | 73 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























