| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Polyester (600D) sporttas Lorenzo
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 39,48 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-6431 |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| EAN-code | 4202929190 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 38 cm |
| Weight package | 10.76 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0638 ㎥ |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 72930 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 1 | + 2.239 (verwacht op 03-06-2026) | ||
![]() Rood | 730 | |||
![]() Oranje | 4.706 | |||
![]() Lime | 1.086 | |||
![]() Zwart | 1.963 | |||
![]() Geel | 1.443 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























