| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PP stadion toeter Bruce
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 94,38 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8247 |
| Diameter | 5.3 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| EAN-code | 3926909700 |
| Lengte verpakking | 58 cm |
| Breedte verpakking | 38.5 cm |
| Weight package | 12.9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1619 ㎥ |
| Materiaal | Pp |
| On pallet | 120 |
| Inhoud | 794.226 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 6.455 | |||
![]() Rood | 6.764 | |||
![]() Groen | 5.548 | |||
![]() Wit | 2.357 | |||
![]() Geel | 10.480 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























