| Prijs per stuk | (0x) 12,03 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
PRIME Dames Polo 200g
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 112,89 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | S00573 |
| Afmeting | 56 X 40 X 31 CM |
| Geslacht | Female |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.2 m |
| Lengte verpakking | 0.57 m |
| Breedte verpakking | 0.41 m |
| Inhoud verpakking | 0.047 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 5 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.174 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.94 cdm3 |
| Statistieknummer | 6106 2000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.7 kg |
| Gewicht | 0.194000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Geslacht | Kleur | Afmeting | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad |
|---|---|---|---|---|
![]() Dames | Zwart | 3xl | 70 | |
![]() Dames | Zwart | L | 461 | |
![]() Dames | Zwart | M | 698 | |
![]() Dames | Zwart | S | 311 | |
![]() Dames | Zwart | Xl | 426 | |
![]() Dames | Zwart | Xxl | 188 | |
![]() Dames | Donker grijs | L | 244 | |
![]() Dames | Donker grijs | M | 199 | |
![]() Dames | Donker grijs | S | 77 | |
![]() Dames | Donker grijs | Xl | 96 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





































