| Prijs per stuk | (0x) 1,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Quintet 5-in-1 pen vulpotlood
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 60,50 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261729-032999999 |
| Kleur | Zilver |
| EAN-code | 8785260177373 |
| Volgende levering | 06-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 5800 |
| Diameter | 1.4 cm |
| Lengte | 14.6 cm |
| Lengte verpakking | 67.5 cm |
| Breedte verpakking | 33.5 cm |
| Weight package | 16.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0509 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 1.4368 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | 1945 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 47 | + 5.800 (verwacht op 06-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















