| Prijs per stuk | (0x) 2,42 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Regenboog Lolly's met sticker print
Totaalprijs bij 96 stuks vanaf € 281,11 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A37-3418.102 |
| Diameter | 72 |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 235 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Netto gewicht (kg) | 50 |
| Statistieknummer | 17049071 |
Algemeen
| Land van herkomst in Europa | True |
| Productietijdinformatie | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.















