| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Saana reisset
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 73,57 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT99647 |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| HS-code | 4202329090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 114 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 154 mm |
| Breedte geschenkdoos | 20 mm |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 813 | + 1.560 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Zwart | 0 | + 1.560 (verwacht op 21-10-2026) | ||
![]() Rood | 1.241 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















