
Sagaform Ditte schaaltje 2 st.
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel +31(0)76 - 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT52212 |
| Diameter | 90 |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Stoneware |
| Alleen blanco | 1 |
| HS-code | 6912002310 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 105 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 105 mm |
| Breedte geschenkdoos | 105 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.150000 |
| Microwave Safe | Ja |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















