| Prijs per stuk | (0x) 64,34 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
SCX.design K02 elektrische zout- en pepermolenset
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 778,51 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX13090 |
| Battery type | Built-in rechargeable batteries |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Lengte | 156 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 194 mm |
| EAN-code | 8713159592990 |
| Hoogte verpakking | 29 cm |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 8.8 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 635 |
| Statistieknummer | 8509400000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 10 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart, Zilver | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















