| Prijs per stuk | (0x) 50,48 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
SCX.design T25 alles-in-één elektrische schroevendraaierset
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 1.527,02 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX13790 |
| Battery type | Built-in rechargeable batteries |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 250 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| EAN-code | 8713159607038 |
| Hoogte verpakking | 30 cm |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 16.3 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 170 |
| Statistieknummer | 8467292000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 30 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 17.3 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















