
MUV USB. 2-pole
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9324 |
| Afmeting | 6,5X5X5 CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 6.5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.17 m |
| Lengte verpakking | 0.39 m |
| Breedte verpakking | 0.33 m |
| Inhoud verpakking | 0.022 m3 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.149 |
| Productstatus | Outlet |
| Inhoud | 0.438 cdm3 |
| Statistieknummer | 8536 6990 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12.1 kg |
| Gewicht | 0.160000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Thailand |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















