| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





SPOT FRESH Sportfles 500ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 76,23 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2938 |
| Afmeting | Ø6.6X18.6CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 6.6 cm |
| Breedte | 18.6 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.56 m |
| Lengte verpakking | 0.056 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.013 m3 |
| Netto gewicht (kg) | 0.051 |
| Productstatus | New |
| Inhoud | 0.102 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 128 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.5 kg |
| Gewicht | 0.059000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 8.218 | + 10.112 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Neon geel | 279 | + 9.600 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 10.112 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Neon groen | 4.702 | + 10.112 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Turquoise | 2.307 | + 10.112 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Neon fuchsia | 4.337 | + 8.832 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Blauw | 9.529 | + 10.112 (verwacht op 08-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























