| Prijs per stuk | (0x) 3,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+23
Sproutworld Sharpened Pencil potlood
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 38,96 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269367 |
| Diameter | 0.7 cm |
| Lengte | 18.5 cm |
| EAN-code | 9609101000 |
| Lengte verpakking | 27.5 cm |
| Breedte verpakking | 22.5 cm |
| Weight package | 1.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.009 ㎥ |
| Merk | Sproutworld |
| Materiaal | Cellulose, Hout |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 0.1796 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Polen |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | Vergeet me niet | 5.707 | ||
![]() houtbruin | Aubergine | 1 | + 1.900 (verwacht op 18-06-2026) | |
![]() houtbruin | Madelief | 2.496 | ||
![]() houtbruin | Zonnebloem | 3.246 | + 6.000 (verwacht op 18-06-2026) | |
![]() houtbruin | Basilicum | 8.798 | ||
![]() houtbruin | Peterselie | 2.661 | ||
![]() houtbruin | Aardbei | 2.613 | ||
![]() houtbruin | Veldbloemen | 8.569 | ||
![]() houtbruin | Komkommer | 3.259 | ||
![]() houtbruin | Rucola | 3.105 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






























