| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Tucano Global 2 Business Laptopbag 15,6 inch
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 58,36 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263017 |
| Lengte | 29 cm |
| EAN-code | 4202929190 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 1.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0547 ㎥ |
| Merk | TUCANO |
| Materiaal | RPET |
| On pallet | 8 |
| Inhoud | 9512 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 38 | |||
![]() Donkerblauw | 36 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















