| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



ALLVISIBLE Veiligheidsvest
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 70,79 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6445 |
| Afmeting | 51X52CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 51 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.31 m |
| Lengte verpakking | 0.44 m |
| Breedte verpakking | 0.22 m |
| Inhoud verpakking | 0.03 m3 |
| Materiaal type | PET-PU |
| Netto gewicht (kg) | 0.138 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.6 cdm3 |
| Statistieknummer | 6110 3099 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.3 kg |
| Gewicht | 0.146000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 3.354 | |||
![]() Neon groen | 3.444 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















