| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Aluminium balpen Anthony
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 45,38 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-971888 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1.3 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 32 cm |
| Breedte verpakking | 26.5 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0148 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Aluminium, Staal |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.021 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | Blauwschrijvend | 29.841 | ||
![]() Navy | Blauwschrijvend | 61.363 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 28.200 | ||
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 10.647 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 41.388 | ||
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 19.010 | ||
![]() rosé goud | Blauwschrijvend | 16.411 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 28.794 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























