| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Recyclede aluminium balpen Primo
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 42,96 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439104 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
| Breedte | 1.1 cm |
| Hoogte | 1.4 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 31 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0159 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled aluminium, Ijzer, Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.3305 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lime | 39 | + 45.000 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Wit | 39 | + 89.750 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Roze | 239 | + 22.500 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Oranje | 239 | + 44.999 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Zwart | 236 | + 90.000 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Geel | 239 | + 22.500 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Paars | 1 | + 44.227 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Blauw | 239 | + 135.000 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 237 | + 45.000 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Rood | 238 | + 45.000 (verwacht op 06-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























