| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Aluminium rubberen balpen Formentera
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 41,14 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439108 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1.4 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 32.5 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 8.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0162 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled aluminium, Ijzer, Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.0996 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 45.002 | |||
![]() Rood | 67.723 | |||
![]() Oranje | 45.173 | |||
![]() Geel | 22.728 | |||
![]() Goud | 44.828 | |||
![]() Lichtblauw | 44.721 | |||
![]() Kobaltblauw | 45.226 | |||
![]() Zilver | 66.625 | |||
![]() rosé goud | 22.728 | |||
![]() Lime | 44.978 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























