| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Alvar GRS Recycled Alu Pen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261052 |
| Diameter | 1.3 cm |
| Lengte | 14 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 16 cm |
| Weight package | 9.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0147 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs, Gerecycled aluminium, Bamboe |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 1.1503 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtgrijs | Blauwschrijvend | 9.780 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 16.100 | ||
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 10.519 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 18.149 | ||
![]() Navy | Blauwschrijvend | 22.365 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























