| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Apron Recycled Cotton (170 g/m²) schort
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 72,24 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261542 |
| Lengte | 88 cm |
| EAN-code | 6211421000 |
| Lengte verpakking | 63 cm |
| Breedte verpakking | 34 cm |
| Weight package | 13.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0514 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 3.588 | |||
![]() Bruin | 2.813 | |||
![]() Olijfgroen | 1.015 | |||
![]() Blauw | 2.261 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















