| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Athos pennen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 32,67 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262358 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14.1 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 57 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0353 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Zwartschrijvend | 2.881 | + 10.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 25.284 | + 10.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 25.862 | + 50.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 18.582 | + 10.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Paars | Blauwschrijvend | 281 | + 9.500 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 10.496 | + 30.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Groen | Blauwschrijvend | 70 | + 15.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 69.290 | + 28.000 (verwacht op 27-08-2026) | |
![]() Zwart | Zwartschrijvend | 19.414 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 700 | + 10.000 (verwacht op 10-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























