| Prijs per stuk | (0x) 4,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
BAI Zacht PU heuptasje
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 51,06 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2262-06 |
| Afmeting | 38X8.5X18CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Hoogte verpakking | 0.42 m |
| Lengte verpakking | 0.57 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.086 m3 |
| Materiaal type | PU |
| Netto gewicht (kg) | 0.15 |
| Productstatus | Outlet |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
| Inhoud | 0.958 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 16 kg |
| Gewicht | 0.160000 |
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2262 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941072435 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 131 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















