| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Balpen Lana
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 42,35 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439105 |
| Diameter | 1.2 cm |
| Lengte | 13.6 cm |
| Breedte | 1.2 cm |
| Hoogte | 1.6 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 50 cm |
| Breedte verpakking | 31.5 cm |
| Weight package | 8.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0315 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs, Ijzer |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.8096 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 104.533 | |||
![]() Wit | 101.735 | |||
![]() Zwart | 174.727 | |||
![]() Zilver | 104.735 | |||
![]() Rood | 70.233 | |||
![]() Oranje | 70.232 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























