| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Balpen Oasis | Gerecycled | Vierkante vorm
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 47,19 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439345 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 32 cm |
| Weight package | 8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0307 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 16.8 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 120.231 | |||
![]() Zwart | 120.027 | |||
![]() Lichtblauw | 90.229 | |||
![]() Geel | 90.231 | |||
![]() Rood | 120.229 | |||
![]() Oranje | 90.231 | |||
![]() Blauw | 120.214 | |||
![]() Lime | 90.234 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























