| Prijs per stuk | (0x) 5,59 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Bamboo Serving
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 67,64 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263948-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| EAN-code | 8785260195186 |
| Volgende levering | 17-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 5016 |
| Lengte | 38 cm |
| Lengte verpakking | 41 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 9.36 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0317 ㎥ |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 684 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | 3.177 | + 5.016 (verwacht op 17-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















