
Barbecue aansteker
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90577 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 190 mm |
| Breedte | 41 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Materiaal | As |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 9613200000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.038000 |
| Refill | 1 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.












