| Prijs per stuk | (0x) 6,93 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Bark houten puzzel
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 83,85 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX10456106 |
| Afmeting | 11,6 x 2,1 x 11,6 cm |
| Kleur | Natuur |
| Lengte | 11,6 |
| Breedte | 11,6 |
| Hoogte | 2,1 |
| EAN-code | 8713159596738 |
| Hoogte verpakking | 2,4 |
| Lengte verpakking | 12 |
| Breedte verpakking | 12 |
| Aantal per binnenverpakking | 60 |
| Materiaal | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 10,45 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 12 x 2,4 x 12 cm |
| HS-code | 9503006190000000000000 |
| Merk | Merkloos |
| Aantal per verpakking | 60 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 80 x 80 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
| Decorative Packaging | 30 / Inner carton |
Algemeen
| Gewicht | 120.000000 |
| Green Points | 50 |
| CO2-voetafdruk | 0,211702087661734 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 28 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 39 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 30 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur | 6.954 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















