| Prijs per stuk | (0x) 1,58 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
STARNATS Hersen teaser
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 95,59 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8931-40 |
| Afmeting | 5X5CM |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.23 m |
| Lengte verpakking | 0.4 m |
| Breedte verpakking | 0.3 m |
| Inhoud verpakking | 0.028 m3 |
| Materiaal type | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 0.059 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 120 |
| Volgende levering | 08-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 10080 |
| Inhoud | 0.23 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.44 kg |
| Gewicht | 0.063000 |
| PMS waarde | WOOD COLOR |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO8931 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941027862 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 7.797 | + 10.080 (verwacht op 08-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















