| Prijs per stuk | (0x) 58,38 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Belkin SoundForm ClearFit Open-ear Wireless Earbuds
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 70,64 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262768-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| Volgende levering | 19-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 20 |
| Lengte | 5.7 cm |
| EAN-code | 8518300090 |
| Lengte verpakking | 23.5 cm |
| Breedte verpakking | 16.5 cm |
| Weight package | 1 kg |
| Inhoud verpakking | 0.005 ㎥ |
| Merk | Belkin |
| Materiaal | Gerecycled abs |
| Number of batteries | 3 |
| On pallet | 8 |
| Inhoud | 157.32 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 82 | + 20 (verwacht op 19-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















